Geef ons vrede, schijn in de donkere nacht.
Geef ons vrede, waarop de schepping wacht.
Afgelopen zondagmiddag was ik te gast bij Gert Binnendijk. Hij is geestelijk verzorger in een verpleeghuis in Katwijk en organiseerde een zevental muzikale hagenpreken op terrassen rond dit verpleeghuis. Met een Bijbel, een telefoon met een paar gezangen en een speaker deelde hij liefde op anderhalve meter. Zo ook op deze foto waar hij een zegen uitspreekt richting een aantal bewoners aan de andere kant van het raam. Wil je hier meer over lezen? Klik hier naar een artikel in het Nederlands Dagblad..

Over verpleeghuizen en liefde op anderhalve meter gesproken…. Van een gemeentelid kreeg ik onderstaande foto doorgestuurd en die mag ik met jullie delen. Je wordt getuige van een ‘raambezoek’ van een dochter aan haar vader.

Afgelopen seizoen stond de Herengrachtkerk in het teken van het jaarthema “Samen een door de kracht van Gods liefde”. Zondag 19 april was er een themazondag waarin we nog een keer keken naar verschillende talen van de liefde. En ook in een ‘digitale en anderhalve meter- kerk’ blijken sommige talen van liefde heel goed gesproken te kunnen worden.
In voorbereiding op deze themazondag vroeg ik gemeenteleden om de taal van de liefde op anderhalve meter afstand te spreken. Ze schreven een bemoediging of inspirerende tekst op en lieten die aan mij zien van achter een raam of vanaf een balkon. Of ze toonden een eigen gemaakt kunstwerk. Op paasmorgen werd de eerste foto in de serie geplaatst. En daarna volgt er elke dag een nieuwe foto totdat de voorraad op is. Geniet van de liefde op anderhalve meter afstand.
Mocht je dit trouwens een tof project vinden en zelf ook mee willen doen, dan ben je via deze weg van harte uitgenodigd! Neem dan even contact met mij op. Oh ja, ik ga voor deze fotosessies niet de regio Leiden uit….
Comments